TURİSTLER KAMPANYA BAŞLATTI

11.06.2017 12:00

Muğla´nın Marmaris İlçesi’nde, elektrik kontağından çıktığı iler sürülen yangında tamamen kullanılmaz hale gelen Albatros Bar için İngiliz turistler, destek kampanyası başlattı.

TURİSTLER KAMPANYA BAŞLATTI

Kemal Elgin Bulvarı’ndaki bir barda dün saat 21.30 sıralarında yangın çıktı. İçeride bulunan ve çoğunluğu İngiliz turistlerin oluşturduğu müşteriler ve çalışanlar panik halinde dışarı çıktı. İlk belirlemelere göre elektrik panosundaki kısa devre sonucu çıkan yangına önce çevredeki esnaf yangın tüpleri ve hortumla su tutarak müdahale etti.

Gelen itfaiye ekipleri müdahale ederek yangını diğer işyerlerine sıçramadan söndürdü. Yangında bar kullanılmaz hale

İNGİLİZ TURİSTLER KAMPANYA BAŞLATTI

Barın devamlı müşterileri olan İngiliz turistler, 25 milyon üyesiyle dünyanın en büyük sosyal bağış platformu olarak adlandırılan bir internet sitesinde sayfa açtı. Yanan barın fotoğraflarını paylaşan İngilizler, destek çağrısında bulundu.

Marmaris’te tatil de bulunan ve barın müdavimlerinden 22 İngiliz, kendi aralarında topladıkları 450 sterlin ile kampanyaya katıldı. Bağışların artması için kendi sosyal medya hesaplarında paylaşımda bulundu. Bağış sitesindeki kampanyanın bir hafta süreyle devam edeceği belirtildi.

Toplanan yardımların 5 bin Sterlin limitine ulaştığında bar sahibinin hesabına yatırılacağı belirtildi.

(Kaynak: Hürriyet )

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto