Antalya'daki sapkınlık Türkiye'yi adeta dumura uğrattı! Sapık eğitmen skandalında yeni görüntü!

08.03.2024 11:24

Erkek öğrenci yurdundaki sapık eğitmen Türkiye'nin gündemini sarsarken bir başka görüntü daha ortaya çıktı. Antalya'da yaşanan skandalda "eğitmen" G.R.U.'nun (21) reşit olmayan çocuklara müstehcen içerikli oyunlar oynattığı, cinsel bölgelerine dokunduğu gibi iğrenç iddialar söz konusuydu. Mağdur çocukların velileriyle yapıldığı öne sürülen 'ikna' görüşmesinin görüntülerinde duyulan "Ortaokul çocukları bazen kadından daha caziptir" sözleri mide bulandırdı.

Antalya'daki sapkınlık Türkiye'yi adeta dumura uğrattı! Sapık eğitmen skandalında yeni görüntü!

Alanya ilçesindeki erkek öğrenci yurdunda yaşananlar Türkiye'yi adeta dumura uğrattı. "Eğitmen" görevindeki G.R.U.'nun telefonundan birçok müstehcen video, yazışma çıktı. Çocuklar G.R.U.'nun kendilerine müstehcen çağrışımlar yaratan oyunlar oynattığını söylemiş, ayrıca kendilerini karı-koca olarak eşleştirdiğini ve onlara "Seni karım yapayım" dediğini söylemişti. 'İkna' görüşmesinin görüntülerinde akılalmaz ifadeler duyuldu.
Bu içerik Hazar Gönüllü tarafından yayına alınmıştır.

TELEFONUNDAN HER TÜRLÜ MÜSTEHCEN İÇERİK ÇIKTI

G.R.U. savunmasında, "Zaman zaman çocuklarla şakalaşmaktayım. Şakalaşma esnasında 'karım' şeklinde söylemde bulunmuştum. Bunu cinsel bir amaçla yapmadım, özel bölgelerine dokunmadım" demişti.

DHA'nın aktardığına göre; G.R.U.'nun cep telefonu incelemesinde, müstehcen internet sitelerine girildiği, müstehcen sosyal medya siteleri ve gruplarına üye olunduğu, cihaz içerisinde müstehcen görüntülerin kayıtlı olduğu, ifşa videolarının paylaşıldığı internet sitelerine girildiği, erkek erkeğe müstehcen görüntülerin kayıtlı olduğu, sosyal medya üzerinden erkeklerle cinsel içerikli yazışmalar ve fotoğraf paylaşımları olduğu, çocukların beyanına ilişkin başkalarıyla küfürlü mesajlaşmalar olduğu ve sosyal medyada 4 farklı kullanıcı hesabı bulunduğu tespit edildi.

MÜSTEHCEN OYUN OYNATMIŞ

Bilirkişi raporunda, istismarcı G.R.U.’nun, çocuklara ‘iskeletor’ adlı oyun oynattığı ve bu oyunda müstehcen hareketler olduğu tespit edildi.

Öğrenciler de G.R.U.'nun cinsel çağrışım uyandırabilecek oyun oynattığını, kendisine karşı konulduğunda fiziksel şiddet uyguladığını, müstehcen içerikli videolar izletip o konularda konuştuğunu, bazı çocukları 'karı-koca' şeklinde eşleştirdiğini, 'gel seni karım yapayım' dediğini beyan etmişti.

"ORTAOKUL ÇOCUKLARI KADINDAN DAHA CAZİP GELİR BAZEN"

Öte yandan velilerle 'ikna görüşmesi'ne ait olduğum iddia edilen görüntülerde konuşma yapan birinin "Bu hocaların hepsini toplarız, seminer veririz. Arkadaşlar bakın sizin yaptığınız iş ciddi; koyunla, keçiyle değil, insanla uğraşıyorsunuz" dediği duyuluyor. Sözcü TV'nin paylaştığı bu görüntülerin devamında ise korkunç ifadeler duyuluyor: "Başefendi bize şunu dedi sürekli; çocuklar bakın siz ortaokul çocuklarıyla berabersiniz. Ortaokul çocukları bazen bir kadından daha cazip gelir insana."

AİLELER ŞİKAYETÇİ OLMADI

İddianamede, G.R.U.’nun fiziksel olarak taciz ettiği çocuklar, yaşadıklarını cumhuriyet başsavcısına anlatırken aileleri, şikayetçi olmadıklarını beyan etti.

Haberlerimizi InstagramFacebookTwitterTelegram hesaplarımızdan ve YouTube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum Yap

ŞANS OYUNLARI

On Numara
Şans Topu
Sayısal Loto
Süper Loto

Diğer Haberler

Danıştay'dan Kındılçeşme'deki plan revizyonuna iptal

Danıştay'dan Kındılçeşme'deki plan rev..

Danıştay'dan Kındılçeşme'deki plan revizyonuna iptal
Antalya'da sahte polis ve savcı operasyonu!

Antalya'da sahte polis ve savcı operas..

Antalya'da sahte polis ve savcı operasyonu!
Antalya'yı toz tabakası kapladı

Antalyayı toz tabakası kapladı

Antalya'yı toz tabakası kapladı
Serik Belediyesi'nden Kültür ve Turizm Bakanlığı'na dava!

Serik Belediyesi'nden Kültür ve Turizm..

Serik Belediyesi'nden Kültür ve Turizm Bakanlığı'na dava!
Son dakika: Eski Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Yılmaz ölü bulundu

Son dakika Eski Spordan Sorumlu Devlet..

Son dakika: Eski Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Mehmet Ali Yılmaz ölü bulundu
ATB Nisan Meclisi toplandı! Başkan Çandır: Reel bir büyüme yok

ATB Nisan Meclisi toplandı! Başkan Çan..

ATB Nisan Meclisi toplandı! Başkan Çandır: Reel bir büyüme yok