59 MyGazete Logo
Antalya'dan Dünyaya
Adopen
,
InterPress
Modacı Nur Yerlitaş'ın ınstagram canlı yayınında "Şehitler mehitler aman...
Şimdilerde şarkıları ile milyonlara ulaşan Mabel Matiz'in asıl mesleğinin...
"Mutluluk Zamanı" filminin galasına Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma...
Sosyal medyaya veda eden isimler kervanına oyuncu Deniz Baysal...
"Kardeşim Benim 2'nin" galası dün akşam yapıldı....
Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra, önceki gün...
Ezgi molanın yazdığı ve başrolünü üstendiği "Maide'nin Altın Günü"...
Raşit Bağzıbağlı önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi....
Önceki gün bir düğünde sahneye çıkan Alişan, adetlere uyup...
En son İçerde dizisiyle ekranlarda olan Bensu Soral hastanelik...
“Şevkat Yerimdar”ın Sanem’i Semra Güzel, deneme çekimine sıcak bakmayan...
Şarkıcı Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz), Instagram hesabından 20 yıldır...
İbrahim Büyükak, önceki gün nişanlısı Nurdan Beşen ile Etiler’deydi....
Kelebek Yazarı Cengiz Semercioğlu, Şener Şen’in 7 yıl sonra...
Nurgül Yeşilçay, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi....
Survivor yarışmasıyla tanınan Nagihan Karadere ile eşi Uğur Gökçe’nin...
Emrah, önceki gün eşi Sibel Erdoğan ve çocuklarıyla birlikte...
Tülin Şahin, Victoria Secret'in 29 Kasım'da Çin'de düzenleyeceği defilede...

SPOR

GENCER’DEN İDDİALARA SERT YANIT

Gültekin Gencer, ulusal bir gazetede hakkında çıkan iddialara düzenlediği toplantıda yanıt verdi

04.07.2017 18:00

Antalyaspor'da 2013 ile 2016 yılları arasında başkanlık yapan Gültekin Gencer, ulusal bir gazetede yayımlanan 'Antalyaspor'da menajer vurgunu' köşe yazısı ve 'Oyuncuya 25 bin menajerlere 875 bin TL' başlıklı haberdeki iddialara, Akra Barut Otel'de düzenlediği toplantıda yanıt verdi.

ANTALYASPOR'DA 2013 ILE 2016 YILLARI ARASINDA BASKANLIK YAPAN GULTEKIN GENCER, ULUSAL BIR GAZETEDE YAYIMLANAN 'ANTALYASPOR'DA MENAJER VURGUNU' KOSE YAZISI VE 'OYUNCUYA 25 BIN MENAJERLERE 875 BIN TL' BASLIKLI HABERDEKI IDDIALARA, AKRA BARUT OTEL'DE DUZENLEDIGI TOPLANTIDA YANIT VERDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Bazı menajerlerin nasıl haksız kazanç elde ettiklerini iddia eden köşe yazısını eleştiren Gencer, “Büyük Antalyaspor camiasının başarısını gölgelemeye, başarılı geçen sezonu, şampiyonluk hedefini ve yaptığı büyük transferleri konuşmak yerine, tek taraflı, şahsımdan beyan alınmadan yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Mali genel kurul öncesinde çamur at izi kalsın politikası yürütüyorlar" dedi.

Gültekin Gencer, 3 yılda menajerlik ve imza parası olarak toplam 25 milyon TL verildiği yönündeki iddialara ilişkin “Biz aksini hiçbir zaman iddia etmedik. Keşke mevcut yönetimin 1 sezonda verdiği menajerlik, imza parası ve bonservis ücretlerini de ilgili köşe yazarı ve Antalya basını bilip de yazabilse. İddia edilen menajerlik ve kulüp hesapları ile ilgili hesap veremeyeceğimiz hiçbir konu yoktur" diye konuştu.

ANTALYASPOR'DA 2013 ILE 2016 YILLARI ARASINDA BASKANLIK YAPAN GULTEKIN GENCER, ULUSAL BIR GAZETEDE YAYIMLANAN 'ANTALYASPOR'DA MENAJER VURGUNU' KOSE YAZISI VE 'OYUNCUYA 25 BIN MENAJERLERE 875 BIN TL' BASLIKLI HABERDEKI IDDIALARA, AKRA BARUT OTEL'DE DUZENLEDIGI TOPLANTIDA YANIT VERDI.(FOTO:ANTALYA-DHA)

Teknik Direktör Yusuf Şimşek'le yapılan sözleşmenin ikinci ve üçüncü yılının ödendiği şeklindeki iddiaya ise Gencer, “Yusuf Şimşek'in iki ve üçüncü yılını ödediğimi ispatlarsanız Kalekapısı'nda kendimi asacağım" dedi. Eski yönetim olarak bıraktıkları takımla başarılı bir sezon geçiren ve bu sezon da Menez'i transfer eden mevcut Antalyaspor yönetimini kutlayan Gencer, “En az Eto'o kadar başarılı bir transfer olan Menez'i Antalyaspor'a kazandırarak, Avrupa'ya koşacak bir Antalyaspor yaratan başkan ve yönetime teşekkür ediyorum. Bir Antalyalı olarak her daim şahsım adına ve kentim adına her zaman önemli olan Antalyaspor olmuştur. Nitekim 3 yıl boyunca başkanlığını yaptığım bu camianın başarısı uğruna her türlü olumsuzluğa göğüs gerdim. Ben ve yönetim kurulu üyelerim görev yaptığımız zaman zarfında birinci önceliğimiz Antalyaspor olmuştur" dedi.

Süleyman EKİN/ANTALYA

Yorumlar

Meating

Turizm Haberleri

Editörün Seçtikleri

En Çok Okunanlar

Spor Haberleri