MEDYA

18.05.2017

Likya Hastanesi ile AGC arasında sağlık protokolü imzalandı

Likya Hastanesi ile AGC arasında sağlık protokolü imzalandı

Antalya Gazeteciler Cemiyeti (AGC) ile Eski adı Medisu olan Özel Likya Hastanesi yönetimi  arasında ´İndirimli Hizmet´ protokolü imzalandı.

İmza töreni, AGC Başkanı Mevlüt Yeni ile Özel Likya Hastanesi Genel Müdürü Dr. Rıza Uğur Keçecioğlu ve hastane ortağı Yücel Özkan arasında gerçekleştirildi. Protokolün şahitliğini ise Basın-Yayın ve Enformasyon İl Müdürü Esen Diler ile Basın İlan Kurumu Müdürü Nedim Engin yaptı.20 Mayıs ile 20 Haziran tarihleri arasında kadın gazeteciler için kadın doğum muayenesi ve smear testi ile göz muayenelerinin ücretsiz yapılacağını anlatan Yücel Özkan, "AGC ile ortaklğımız bununla sınırlı değil. Erkek gazeteciler için de göz muayenesi ve FTR muayenesi ücretsiz yapılacaktır. Antalya´da çalışan basın mensupları aynı zamanda hastanemizin hemen her bölümünde indirimlerden faydalanabilecek" dedi.

İbrahim LALELİ/ANTALYA, (DHA)

 

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)