GÜNCEL

12.01.2017

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı sosyal medyayı salladı

Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı sosyal medyayı salladı

CHP Genel Merkezi tarafından hazırlanan ´Atatürk´ konulu animasyon çizgi film, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu´nun Twitter adresinden yayınlandı.

Kılıçdaroğlu´nun seslendirdiği animasyonda, içinde bulunduğu günler ´karanlık günler´ olarak değerlendirilerek, Türkiye´nin tek umut ışığının yine Atatürk çizgisine dönmek olduğu vurgulanıyor.

Tarkiye´de anayasa değişikliği tartışmaları sürerken, CHP Genel Merkezi tarafından ´Atatürk´ konulu bir animasyon hazırlandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun seslendirdiği animasyon çizgi filmi, Kılıçdaroğlu´nun Twitter adresinden yayınlandı. Kılıçdaroğlu imzalı, 2 dakika 45 saniyelik çizgi filmde, İzmir Marşı yeniden yorumlandı. Cumhuriyet´in ilanıyla birlikte yaşanan umut dolu ve güzel günlerin anlatıldığı animasyonda, içinde bulunduğumuz günler ´karanlık günler´ olarak eleştirilerek, Türkiye´nin tek umut ışığının yine Atatürk çizgisine dönmek olduğu vurgulanıyor. Film, "Bizler Mustafa Kemal´in çocuklarıyız. Bir gün bile tereddüt etmeden onun çizdiği yoldan gidenleriz. Allah´ından utansın o yoldan geri dönenler diyenleriz. Bizler istiklalimizi ve Cumhuriyetimizi korumayı birinci vazife bilenleriz" sözüyle bitiyor.

YASAL UYARI: "mygazete.com" haber portalında yayınlanan köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun tüm hakları New World Media Grubu'na aittir. İzin alınmadan ve kaynak gösterilmeden köşe yazısı/haber/fotoğraf/video'nun bir kısmı veya tamamı kullanılamaz. Tüm yasal hakları saklıdır.

YORUM YAZ

*İsim *E-posta *Yorumunuz

Okuyucu Yorumları ( Toplam , 0 adet)